Meray Zeytincilik Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama İşleri...

Ana Sayfa > Biten Projelerimiz > Meray Zeytincilik Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama İşleri...

Meray Zeytincilik Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama İşleri Tamamlandı.

Aydın İlimizin Soğuk Sıkım Zeytinyağı Üretiminin Öncü Firması Meray Zeytincilik Tarafından Tercih Edilmekten Mutluyuz.

 Sağlık Normlarına Uygun Hijyenik , Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama İmalat Ve Uygulamalarımız Gıda Sektöründe Faaliyet Gösteren Bir Çok Firma Gibi Meray Zeytincilik Tarafından da Tercih Edildi. Gıda Kodeksine Uygun Solventsiz Epoksi Zemin Kaplaması , Gıda Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmalar İçin Sayısız Avantaj Sağlıyor.

 Estetik Bir Görünüm Dışında , Zemin Betonunun Ömrünü Uzatıyor, Tozumayı Önlüyor , Gerek Ürünleriniz Ve Gerekse Çalışanlarınız İçin Hijyenik Bir Çalışma Ortamı Sağlıyor. 

 Ekonomik Olarakta Tercih Edebileceğiniz , Solventsiz Self Leveling Epoksi Zemin Kaplamaları , Muhadili Tüm Ürünlerden Daha Ekonomik Ve Dayanıklı Oluşları İle Gıda Sektöründe Faliyet Gösteren Fabrıkalarımız İçin Vazgeçilmez Bir Zemin Kaplama Ürünüdür.

  Zemin Sektöründe İmalat Ve Uygulama İmkanına  Bir Arada Sahip Olan Krom Yapı ; Bu Yönü İle de Sizlere Profesyonel Uygulamaları Ekonomik Bir Fiyatla Sunuyor.

  Gerek Zemin Kaplama Ürünleri Ve Gerekse Zemin Altyapı Hazırlığı Konusunda Engin Tecrübemiz Ve Teknik İmkanlarımız İle Müşterilerimize Sorunsuz Zeminler Kazandırabiliyoruz.

  Şunu Önemle Belirtmek Gerekir ki ; Altyapı Hazırlığı Doğru Yapılmamış Bir zemin Üzerine Harcayacağınız Her Bütçe Size Bir Kaç Kat Fazlası İle Zarar Olarak Geri Dönüşe Sebep Olacaktır.

  Yüksek Kimya Mühendislerimiz Vasıtası İle Uygulamanın Yapılacağı Mahal Hava Şartlarına Uygun Üretim Yaparak Başladığımız İmalat Sürecimizi , Zengin Makina Parkımız Ve Konusunda Son Derece Tecrübeli Teknik Personelimiz İle Tamamlıyoruz.

  Sizler de Endüstriyel Zemin Kaplama İmalatlarınız İçin Uzun Vadeli Düşünerek Firmamızı Seçin Ve İleride Yaşayabileceğiniz Kötü Süprizleri Daha Başından Bertaraf Edin.

  Epoksi Zemin Kaplama , Poliüretan Zemin Kaplama , Poliüretan Beton Kimyasalları , Kısacası tüm endüstriyel Zemin Kaplamalarda Çok Farklı Alanlarınız Ve İhtiyaçlarınız  İçin İhtiyacınıza Uygun Üretim Ve Uygulama Desteği , Güleryüzlü Satış Temsilcilerimiz İle  Sizleri Bekliyor.