Mavişehir Cross Fit Sbr Karo Kauçuk Zemin Kaplama

Ana Sayfa > Biten Projelerimiz > Mavişehir Cross Fit Sbr Karo Kauçuk Zemin Kaplama

Mavişehir Cross Fit Sbr Karo Kauçuk Zemin Kaplama

Sbr Karo Kauçuk Zemin Kaplamaları , Piyasa Pazar Payı Her Geçen Gün Artış Gösteren , Dayanıklı Yapısı İle Kamusal spor Alanlarında Her Geçen Gün Daha Yoğun Olarak Kullanılan ve Tercih Edilen Esnek Ürünlerdir.

Geri Dönüşümden Elde Ediliyor Olması Sebebi İle Muadili Spor Sahası Zemin Kaplamaları İle Mukayese Edildiğinde Olduça Ekonomik ve Ekonomiye Katma Değer Sağlayan Özel Bir Üründür. Sbr Karo Kauçuk Üretimleri ,Sbr Kauçuk Granüllerin Tek Bileşenli Bağlayıcı ve Toz Boyalar İle Renklendirilmesi İle Gerçekleştirilir.

Genel Olarak 40 cm x 40 cm x 2/3/4/5 cm Ölçülerinde Üretilmekle Beraber ; Altıgen,Kilit, Gibi Alternatif Şekillerde Üretimi de Mümkündür.

Kullanım Alanları Oldukça Fazla Olan Sbr Karo Kauçuk Kaplamalar , Günümüzde Henüz Spor Alanlarında Yoğunlukla Kullanılmaktadır .Özellikle Son Yıllarda Yükselen Trende Sahip Bir Spor Branşı Olan Cross Fit Ekolü Tamamen Bu Tip Zemin Kaplamalarını Tercih Etmektedir

Mavişehir İZMİR de Yeni Açılan Cross Fit  Salonunun Sbr Karo Kauçuk Zemin Kaplamaları Firmamız Tarafından Tamamlanmıştır. Sbr Karo Kauçuk Üretim ve Uygulama Konusunda Yoğun Faliyetlerimiz , Cross Fit Spor Salonlarının Zemin Kaplamalalarını Gerçekleştiriyor Olmamız İle Taçlanıyor.